Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013 1.3.1

Nowy, jeszcze lepszy symulator farmy

FarmingSimulator 2013 na Mac to najnowsze wydanie słynnej rolniczej serii. Gra znana jest także jako Landwirtschafts Simulator 2013.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża ilość maszyn
  • Realistyczna symulacja zmiennych warunków pogodowych
  • Opcja multiplayer

Wady

  • Lekko przestarzała grafika
  • Niezbyt realistyczna fizyka ruchu

Doskonały
9

FarmingSimulator 2013 na Mac to najnowsze wydanie słynnej rolniczej serii. Gra znana jest także jako Landwirtschafts Simulator 2013.

Marzysz o tym, by mieszkać na wsi?

Jak sama nazwa wskazuje, ta gra to symulator farmy, w którym zamieniasz się w prawdziwego farmera i prowadzisz duże gospodarstwo rolne. Musisz obsługiwać maszyny rolnicze oraz wykonywać prace typowe dla ludzi mieszkających na wsi.

W Farming Simulator 2013 na Mac masz do dyspozycji ponad 100 maszyn oraz narzędzi. Ich asortyment można dodatkowo rozszerzać za pomocą darmowych i płatnych dodatków. Zapewne nie trzeba będzie długo czekać, aby użytkownicy zaczęli tworzyć swoje własne mody do Farming Simulator 2013.

Wcale nie trzeba wiedzieć dużo o rolnictwie

FarmingSimulator 2013 to gra przyjazna dla początkujących graczy. Od samego początku oferuje tutoriale i różne rodzaje pomocy. Dlatego nawet jeśli nie grałeś jeszcze nigdy w symulator, albo nie znasz się na sprzęcie rolniczym, i tak masz szansę stać się prawdziwym farmerem grając w Farming Simulator!

Model rozgrywki w Farming Simulator 2013 uległ delikatnej zmianie w porównaniu do poprzednich edycji. Pojawia się nowy wątek ekonomiczny, ze zróżnicowanymi cenami zbóż. Możemy zajmować się nie tylko uprawą, ale także hodowlą. Dostępne są trzy gatunki zwierząt: kurczaki, owce i krowy. Nowością będzie także tryb multiplayer. Możemy grać ze znajomymi online lub w sieci LAN.

Dużo traktorów do wyboru

Nowością, która najbardziej rzuca się w oczy w przypadku Farming Simulator 2013 jest ulepszona grafika. Wszystkie lokalizacje są ładne i ładują się płynnie. Duży nacisk w FarmingSimulator 2013 położono na realistyczne odwzorowanie pojazdów. Było to niezwykle ważne, gdyż w grze znajdziemy autentyczne maszyny ponad 20 prawdziwych marek, takich jak: Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Same, Horsch, Amazone i inne. Niestety pomimo niezłego wyglądu, Farming Simulator 2013 odstaje wizualnie od dzisiejszych gier.

Jeden z wiodących symulatorów farmy na rynku

Symulatory farmy cieszą się ogromną i niegasnącą popularnością. Farming Simulator 2013 na Mac to jeden z wiodących tytułów w tej sekcji gier dzięki szczegółowo dopracowanej rozgrywce, świetnej grafice i wiernie odwzorowanym maszynom rolniczym. Pobierz grę i przekonaj się o tym na własnym komputerze!

Farming Simulator 2013

Download

Farming Simulator 2013 1.3.1

Opinie użytkowników o Farming Simulator 2013

  • według Anonymous

    Gra jest bardzo dobra, grafika mogłaby byc lepsza.
    Gra jest świetna kupiłem około 1 miesiąca temu i nadal mi się...   Więcej